Restauracja Ciżemka > Konferencje i catering

I KOMUNIA

Pobierz plik

I KOMUNIA

Pobierz plik

KOLACJA /OBIAD OKOLICZNOŚCIOWY

Pobierz plik

KOLACJA /OBIAD OKOLICZNOŚCIOWY

Pobierz plik

KOLACJA /OBIAD OKOLICZNOŚCIOWY

Pobierz plik

OBIAD WESELNY

Pobierz plik

OFERTA KONFERENCYJNA

Pobierz plik

Restauracja Ciżemka organizuje chrzciny, komunie, obiady okolicznościowe i konferencje na najwyższym poziomie

Chrzciny to wiele wyjątkowych chwil

Toruń to nie tylko Kopernik i pierniki! Od wielu lat, dumą miasta jest również restauracja Ciżemka, oferująca niezwykłą atmosferę, klimatyczny wystrój oraz przede wszystkim najlepszą kuchnię i wykwalifikowaną obsługę. Jeśli chcesz spróbować absolutnie wyjątkowych dań, które są specjalnością naszego szefa kuchni, koniecznie nas odwiedź

Musisz jednak wiedzieć, że nasza oferta jest bardo rozbudowana. Organizujemy wiele imprez okolicznościowych i obiadów, w tym chrzciny, na które przygotowujemy specjalne menu. Dodatkowo, zapewniamy maksymalnie komfortową atmosferę, abyście razem ze swoimi gośćmi czuli się jak najlepiej. Doskonale wiemy, jak wyjątkową okazją są chrzciny. Serdecznie zapraszamy!

Przygotowujesz się do komunii?

Nasi Klienci są zgodni – organizujemy komunie na najwyższym poziomie. Dowodem są dziesiątki, a może i setki zadowolonych rodziców i gości, którzy przeżyli wyjątkowe chwile w klimatycznych wnętrzach naszej restauracji! Do tego pyszne dania, które są absolutną wizytówką restauracji Ciżemka. Toruń może być dumny z takiego miejsca – tak, jak Ty możesz być dumna wyjątkowej komunii.

Konferencje i obiady okolicznościowe – postaw na jakość!

Stale poszerzamy swoje kompetencje, rozwijając to magiczne miejsce, jakim jest restauracja Ciżemka. Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowy obiad okolicznościowy lub konferencję, postaw na wyjątkowość, która zachwyci Twoich gości. Takie spotkanie, w samym sercu Torunia, w niesamowitych wnętrzach restauracji Ciżemka, zostanie zapamiętane na długo. Nie musisz martwić się o organizację – znamy się na tym od podszewki, zawsze zachowując najwyższy profesjonalizm.

Obiady weselne to piękne chwile

Jeśli zdecydujesz się zorganizować u nas wesele, możesz liczyć na wyjątkowe chwile w samym sercu jednego z najstarszych miast polski. Właśnie w tym miejscu, w przepięknej kamienicy mieści się jedna z najsmaczniejszych kuchni w regionie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz zorganizować swój obiad weselny w jak najbardziej wyjątkowy sposób – gwarantujemy Ci, że u nas to jw pełni możliwe.

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o promocjach, wydarzeniach i ofercie restauracji, wpisz swój adres e-mail w polu poniżej i kliknij przycisk “ZAPISZ”.

Restauracja CIŻEMKA, Toruń, ul. Piekary 18

:: kontakt@cizemka-torun.pl
:: facebook.com/cizemka-torun