Restauracja Ciżemka > O nas

Szanowni Państwo!

Z ogromną przyjemnością pragnę zaprosić Państwa do Restauracji Ciżemka. Będę miał zaszczyt uraczyć Państwa podniebienia najsmaczniejszymi daniami, które zawsze pieczołowicie komponuję z najwyższej jakości składników. Naszymi sztandarowymi daniami i jednocześnie specjalnością są kaczka w owocach, podawana z kluskami śląskim i modrą kapustą, czernina oraz tradycyjny tatar – istota polskiego dziedzictwa kulinarnego!

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby wybrać się ze mną w kulinarną podróż przygotowałem dania z łososia i soli z włoskimi, suszonymi pomidorami i świeżą mozzarellą, wykwintne muszle z owocami morza oraz rozpływające się w ustach tagliatelle z krewetkami i paprykowym ratatuille. Oczywiście nie mogłem zapomnieć o propozycjach koronacji każdego posiłku, czyli deserach. Zaproponuję zatem Państwu szarlotkę, podawaną na ciepło z lodami lub eksperyment kulinarny, który nie jednych może zaskoczyć – smażony banan podawany z sosem czosnkowym.
Zapewniam, że ten smak zostanie z Państwem na długi czas!

Te oraz inne dania to efekt mojej pasji, którą pragnę Państwa oczarować.
Szef Kuchni

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o promocjach, wydarzeniach i ofercie restauracji, wpisz swój adres e-mail w polu poniżej i kliknij przycisk “ZAPISZ”.

Restauracja CIŻEMKA, Toruń, ul. Piekary 18

:: kontakt@cizemka-torun.pl
:: facebook.com/cizemka-torun