Restauracja Ciżemka > Romantyczna kolacja

Romantyczna kolacja? Restauracja Ciżemka zapewnia niezapomniane chwile

Romantyczna kolacja w sercu Torunia

W samym sercu Torunia, jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast Polski, w przepięknie zachowanej kamienicy znajduje się miejsce wyjątkowe – restauracja Ciżemka, która słynie z niepowtarzalnej kuchni. Nasza specjalność? Zdecydowanie połączenie kuchni staropolskiej i nowoczesności!

Do tego, przepiękne wnętrza, które zachwycają od pierwszego wejrzenia, tworząc autentycznie romantyczny klimat. Właśnie dlatego nasi Klienci wracają tak ochoczo, dając się porwać wyjątkowości naszej restauracji.

Restauracja Ciżemka to też kawiarnia i ogródek letni

Dla naszych gości przygotowaliśmy również kawiarnię, która cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Torunia oraz ogródek letni, który świetnie się sprawdza w ciepłe i słoneczne dni, tylko potęgując piękno tego miejsca. Zapewniamy Cię, że to doskonałe miejsce na romantyczną kolację i przeżycie wielu niezapomnianych chwil, zwłaszcza, jeśli wybierzesz się na urokliwy spacer uliczkami naszego pięknego miasta.

Toruń – kuchnia, która zachwyca

Zarówno gości, jak i krytyków zaskoczyliśmy odważną kuchnią w której łączymy tradycję z nowoczesnością. Kuchnia staropolska połączona z kuchnią molekularną, najlepsze wino i klimatyczny wystrój, którego nie doświadczy się w żadnym innym miejscu? To zdecydowanie nasze atuty!

Ponadto, jeśli szukasz odpowiedniej kawiarni na popołudniową kawę, również przychodzimy z pomocą. Właśnie u nas możesz spróbować najlepszej kawy, herbaty i pysznych deserów – w tym sernika z białej czekolady, docenionego przez całe miasto!

Pozwól sobie na fantastyczne chwile w restauracji Ciżemka

To miejsce tworzymy z pasją, którą widać na pierwszy rzut oka. Dbamy o każdy szczegół, abyś czuł się u nas maksymalnie komfortowo. Właśnie dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji zarówno klimatyczne wnętrza wprost wymarzone na romantyczną kolację w pięknym Toruniu, jak i spokojną kawiarnię i ogródek letni, w którym będziesz mógł odpocząć przy rozmowie z przyjaciółmi. Daj się zaprosić do restauracji Ciżemka!

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o promocjach, wydarzeniach i ofercie restauracji, wpisz swój adres e-mail w polu poniżej i kliknij przycisk “ZAPISZ”.

Restauracja CIŻEMKA, Toruń, ul. Piekary 18

:: kontakt@cizemka-torun.pl
:: facebook.com/cizemka-torun